Úvod > O nás > Chiesi je B Corporation
 

Authorize the processing of personal data
Edit email address
Invalid email
E-mail odeslán
Authorize the processing of personal data

Chiesi je B Corporation

 

Chiesi je prvním globálním farmaceutickým koncernem, který obdržel certifikaci B Corp. Je to ocenění, které firmám uděluje B Lab, celosvětová nezisková organizace s pobočkami ve Spojených státech, v Evropě, Jižní Americe, Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandu. Jsme hrdí na toto ocenění, protože pečovat o druhé a být šetrný k životnímu prostředí ve smyslu hesla "Let's make the world feel better" je smyslem naší práce.

 

 Co je B Corp?

3

 

B Corps jsou společnosti, které uvádějí zisk a účel v soulad a splňují nejvyšší standardy vzhledem k sociálním a ekologickým činnostem, veřejné transparentnosti a právní zodpovědnosti. Hnutí B Corp zahrnuje přes 2 700 společností v 64 zemích se společným cílem využívat obchod jako hnací sílu. Abyste se stali B společností, musíte dosáhnout minimálního počtu bodů pro B odhad následků, přesně zhodnotit působení společnosti na zaměstnance, zákazníky, společnost a životní prostředí a pro zaručení transparentnosti zveřejnit roční zprávu o následcích.

 

 Naše angažovanost pro udržitelnost 

S61Cg8mfhG

 

Zatímco byla udržitelnost pro Chiesi vždy důležitá, je dnes součástí našeho strategického plánu. To znamená, že se zavazujeme zlepšit kvalitu života pacientů, chránit planetu a její obyvatele, podporovat naše společenství, podporovat vývoj našich zaměstnanců a poskytovat transparentnost naší činnosti. Jako součást tohoto procesu jsme se rozhodli stát se benefit corporation, inovativní právní formou, která nám umožní sledovat hned dva cíle: nejen vytvářet hodnotu pro naše akcionáře, ale sledovat také všeobecný užitek. Interně jsme uvedli v život program udržitelnosti „We Act – Actively Care for Tomorrow“, který zapojil do koordinovaného úsilí všechny zaměstnance Chiesi. 

Přečtěte si více o našem programu udržitelnosti

 

 Globální úsilí

2

  

Naše certifikace B Corp byla opravdu globálním a kolektivním úspěchem. Od roku 2018 se na procesu hodnocení a zdokonalení podílelo 28 poboček. Díky jednotnému standardu měření jsme mohli identifikovat evoluční oblasti v celém podniku a zavést procesy, které pak aplikujeme na všechny naše pobočky na světě. Celý rok byl věnován stanovení opatření, aby se zlepšila podniková a lokální pozice, na čemž se podílely desítky lidí v národních týmech.