Úvod > O nás > Výrobní závody
 

Authorize the processing of personal data
Edit email address
Invalid email
E-mail odeslán
Authorize the processing of personal data

Výrobní závody

Výrobní závody skupiny Chiesi se nacházejí v Itálii, Francii a Brazílii s produkcí více než 110 milionů jednotek produktů za rok. Pracoviště pravidelně úspěšně procházejí prověrkami kontrolních úřadů mnoha zemí jako USA (FDA), Kanada (TPP), Čína (CFDA), Rusko (FSI SID & GP), Brazílie (ANVISA) nebo Itálie (AIFA) a jsou certifikována mezinárodními standardy OHSAS 18001, ISO 14001 a ISO 9001 pro vysokou úroveň bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci, snížení negativních dopadů na životní prostření a mezinárodně uznávaný systém managementu kvality.

 

 Itálie

 

 

Italský závod, který se nachází v Parmě pokrývá více než 15000 m2 a je strategickým produkčním a distribučním uzlem, ze kterého se naše produkty exportují do více než 80 zemí po celém světě. V Parmském závodě se vyrábějí různé formy produktů jako jsou tablety, práškové inhalátory, roztoky a suspenze pro inhalaci, ať už ve formě spreje nebo sterilní vialky, dále suspenze pro endotracheální podávání, kapky, sirupy i nosní spreje.

 

 Francie

 

 

Francouzský produkční závod se nachází v Blois a specializuje se na balení tablet a kapslí do blistrů a finální zpracování a produkci sprejových inhalátorů, pro které má závod i rozsáhlé skladovací prostory s řízenou teplotou. Toto pracoviště distribuuje produkty na francouzský i zahraniční trhy. V roce 2016 se navíc zprovoznila nově postavená část závodu, kde se balí, kontrolují a skladují nové práškové inhalátory.

 

 Brazílie

 

 

Ke spuštění produkce v Brazilském závodu, ve městě Santana de Parnaíba, došlo už v roce 1981. V současnosti se tato továrna rozkládá na více než 16700 m2 se zastavěnou plochou o rozloze 6832 m2. Brazilský závod produkuje, jak inhalační, tak pevné nebo kapalné formy léčív a všechny produkční linky jsou certifikovány národním regulačním úřadem ANVISA. Toto pracoviště rovněž zásobuje nejen brazilský trh, ale i několik dalších krajin na třech kontinentech.

 

Díky dlouhé tradici a rozsáhlým zkušenostem v produkci plicních aerosolů je Chiesi jedinou společností v Brazílii schopnou produkovat inhalační léčivé prostředky s použitím hnacího plynu HFA (hydrofluoroalkan) - tedy hnacího plynu, který nemá negativní vliv na ozonovou vrstvu země.