Úvod > Kariéra v Chiesi
 

Authorize the processing of personal data
Edit email address
Invalid email
E-mail odeslán
Authorize the processing of personal data

Kariéra v Chiesi

Naše kultura svědčí odvážným a zvídavým. Ve společnosti Chiesi se totiž zaměřujeme na hledání inovativních řešení a rádi přijímáme nové výzvy. Každé naše rozhodnutí je vedeno snahou pozitivně ovlivňovat společnostplanetu.

 

Chiesi CZ a Chiesi Slovakia jsou součástí rodinné firmy Chiesi Farmaceutici S.p.A. se sídlem v italské Parmě. Společnost soustavně investuje do výzkumu a vývoje, a proto jsou základem našeho úspěchu inovativní a osvědčené léčivé přípravky a zodpovědný tým, který vytváří pozitivní pracovní atmosféru.

 

Našim zaměstnancům nabízíme atraktivní pracovní prostředí s řadou příležitostí k profesnímu i osobnímu rozvoji. V Chiesi klademe důraz na naše firemní hodnoty, proto je náš tým plný kvalifikovaných zaměstnanců s osobním nasazením.

„Každá společnost je tvořena lidmi, kteří v ní pracují.“

 

Kliknutím ZDE naleznete volné pozice v Chiesi CZ.

Kliknutím ZDE naleznete volné pozice v Chiesi Slovakia.

 

Diverzita a inkluze

 

Důležitou součástí kultury Chiesi je diverzita a inkluze (D&I). Jako Società Benefit a certifikovaná B Corp společnost se každý den snažíme zvyšovat inkluzivituotevřenost, s ohledem na celkovou pohodu lidí, kteří u nás pracují. Klademe také důraz na transparentnost vůči druhým, aby se u nás cítil každý vítán.

Etnická příslušnost, sexuální orientace, genderová identita, socioekonomický status, věk, fyzické schopnosti, náboženství, politické názory a životní styl představují celek osobních charakteristik, díky nimž je každý člověk jedinečný. Ve společnosti Chiesi na všechny tyto vlastnosti pohlížíme jako na hodnoty a chceme, aby to nejlepší, co je v každém z nás mohl projevit každý.

Chiesi proto v roce 2021 posiluje svůj závazek prostřednictvím Globální politiky v oblasti D&I. Jedná se o dokument, jehož součástí jsou firemní hodnoty Chiesi, které vytvářejí inkluzivní pracovní prostředí.

 Tato politika napomáhá rozvoji kultury, jejímž základem je inkluzivita, respektování všech rozdílů a vytváření příležitostí k rozvoji pro každého z nás.

 

 

 

 

První certifikát „Great Place to Work“ získala Chiesi Slovakia v roce 2021 a Chiesi CZ v roce 2022.

 

Na certifikaci „Great Place to Work“ jsme obzvláště pyšní.

Chiesi je dynamicky se rozvíjející společnost, která klade důraz na zákazníky a zaměstnance. Důležitá je pro nás zejména spolupráce ve vzájemném respektu a důvěře, týmový duch, rozmanitost a zábava při práci.

 

 

"Každý z nás je jiný, každý z nás je Chiesi"